ПБК ЦСКА обіграв «Бамберг», здобувши третю перемогу на старті Євроліги

Зустріч, що відбулася в четвер у Москві, завершилася з рахунком 83:77 (16:15, 21:13, 21:21, 25:28) на користь армійців. Найрезультативнішими у складі переможців стали Нандо Де Коло (22 очки) і Мілош Теодосич (18), «Бамберга» 19 очок набрав Бредлі Вонамэйкер.Баскетбольный мяч, архивное фото Баскетболісти московського ЦСКА здобули перемогу над німецьким «Бамбергом» в матчі третього туру регулярного сезону Євроліги.

Зустріч, що відбулася в четвер у Москві, завершилася з рахунком 83:77 (16:15, 21:13, 21:21, 25:28) на користь армійців. Найрезультативнішими у складі переможців стали Нандо Де Коло (22 очки) і Мілош Теодосич (18), «Бамберга» 19 очок набрав Бредлі Вонамэйкер.

Два триочкових кидка Аарона Джексона в першій чверті вивели ЦСКА вперед, після чого відсоток дальніх влучань обох команд різко впав. З 20 спроб до кінця другої чверті суперники на двох реалізували лише три (єдине попадання у гостей на рахунку Вонамэйкера).

Другу чверть армійці виграли за рахунок активності Де Коло, за 10 хвилин «настрелявшего» 12 очок. На велику перерву команди пішли за рахунку 37:28. ЦСКА начисто програв боротьбу під щитом у третій десятихвилинці (11-19), що не дозволило армійцям збільшити перевагу в рахунку.

Низка втрат і помилок, допущених господарями на старті четвертої десятихвилинки, призвела до того, що «Бамберг» на 36-й хвилині повів у рахунку «+1» (69:68) після потрапляння Вонамэйкера. Дальнє потрапляння Теодосича повернуло армійцям лідерство, після чого вони впевнено наростили перевагу, а ключовим стало далеке потрапляння Микити Курбанова після власного перехоплення.

ЦСКА виграв третій матч з трьох на старті Євроліги-2015/16. У четвертому турі «червоно-сині» зіграють на виїзді проти турецької «Дарюшафаки» 5 листопада.