Шафаржова обіграла Кербер на підсумковому турнірі WTA

2d48db85526488054267ca7965ca93a5

Поєдинок між Люцией Шафаржовой (8-й номер посіву) і Ангеликой Кербер з Німеччини (6) закінчився з рахунком 6:4, 6:3 на користь чешки. Зустріч тривала 1 годину 27 хвилин.Люция Шафаржова. Архивное фотоЧешка Люція Шафаржова завдала поразки німкені Ангеліці Кербер в заключному матчі на груповому етапі підсумкового турніру Жіночої тенісної асоціації (WTA); цей результат звів у півфіналі турніру росіянку Марію Шарапову і чешку Петру Квітову.

Поєдинок Білої групи між Шафаржовой (8-й номер посіву) і Кербер (6) закінчився з рахунком 6:4, 6:3 на користь чешки. Зустріч тривала 1 годину 27 хвилин.

За підсумками групового етапу у Шафаржовой, Кербер і Квітовою виявилося по одній перемозі в активі, але Квітова опинилася в таблиці вище своїх суперниць завдяки кращій різниці по сетах. Перше місце в Білій групі посіла іспанка Гарбинье Мугуруса, здобула три перемоги.

Квітова, зайнявши друге місце в Білій групі, стала суперницею росіянки Марії Шарапової, яка виграла всі три матчі Червоної групи. Мугуруса зіграє з полькою Агнешкою Радванською.