БК «Хімки» обіграв «Црвену Звезду» в матчі групового турніру Євроліги

2a1a97dcf3675ab2b4a7d8bb75b7bf11

Зустріч третього туру регулярного сезону Євроліги між підмосковними «Хімками» і белградській «Црвеною Зіркою» завершилася з рахунком 91:53 на користь БК «Хімки».Баскетбольный мяч. Архивное фото Баскетболісти підмосковних «Хімок» взяли верх над белградській «Црвеною Зіркою» і здобули найбільшу перемогу в Євролізі в клубній історії.

Зустріч третього туру регулярного сезону Євроліги, що відбулася в п’ятницю в Москві, завершилася з рахунком 91:53 (22:17, 29:13, 20:9, 20:14). Найрезультативнішими у складі переможців стали Джеймс Огастін (14 очок) і Зоран Драгіч (12), «Црвені Звезді» 15 очок приніс Маїк Зирбес.

Раніше найбільшою перемогою в історії «Хімок» в Євролізі був успіх у матчі проти турецького «Бешикташа» (87:56) в лютому 2013 року.

«Хімки», які проводили перший у сезоні матч у палаці спорту «Динамо» в Крилатському (там підмосковний клуб буде грати всі зустрічі Євроліги в сезоні після першого туру), «проспали» початок гри і дозволили гостям повісті 17:10. Заміна гравців стартової п’ятірки і тайм-аут допомогли підмосковному клубу «прокинутися». Після тайм-ауту «Хімки» організували ривок 21:3, далекими влученнями на цьому відрізку відзначилися Драгіч (двічі), Сергій Моня, Єгор Вяльцев.

Другу чверть «Хімки» виграли з різницею «+16», і на велику перерву підмосковна команда пішла з комфортною перевагою — 51:30. У третій чверті господарі впевнено контролювали гру, нарощуючи різницю в рахунку, що дозволило головному тренеру «Хімок» Рімасу Куртинайтису вже на старті другої половини випустити на майданчик росіян Максима Шелекето і Станіслава Ільницького. До початку четвертої десятихвилинки «Хімки» вели з зовсім вже непристойною різницею «+40» та у час, що залишився перевагу не упустили.

У четвертому турі 5 листопада «Хімки» зіграють у Москві проти французького «Страсбурга».