Мозякин став 3-м хокеїстом, який закинув 400 шайб у чемпіонатах країни

301eeeb3283f6d51493d210394e24101

Четырехсотой шайбою капітана магнітогорського «Металурга» Сергія Мозякіна в чемпіонаті Росії став гол у ворота нижегородського «Торпедо».Сергей Мозякин. Архивное фото Капітан магнітогорського «Металурга» Сергій Мозякин став третім гравцем в історії російського і радянського хокею, який закинув 400 голів в чемпіонатах країни, і єдиним серед діючих хокеїстів.

«Металург» у ці хвилини грає в Нижньому Новгороді з місцевим «Торпедо». Мозякин закинув шайбу на 25-й хвилині, яка стала для нього 400-й у чемпіонаті Росії.

Більше Мозякіна закидали тільки дворазові олімпійські чемпіони В’ячеслав Старшинов (408) і Борис Михайлов (428). Раніше в цьому сезоні Мозякин став першим хокеїстом в історії НХЛ, який закинув 250 шайб.

У середу під час матчу проти мінського «Динамо» (4:6) на сайті КХЛ перша шайба магнитогорцев була записана на Мозякин, але потім була переписана на Яна Коваржа.