Дві шайби Губіна принесли «Сибіру» перемогу над «Авангардом» в матчі КХЛ

Новосибірська «Сибір» вдома завдала поразки омського «Авангарду» в матчі регулярного чемпіонату КХЛ. Зустріч завершилася з рахунком 2:1.Хоккей на льду. Архивное фото Новосибірська «Сибір» здобула перемогу над омським «Авангардом» у матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що відбулася в понеділок в Новосибірську, завершилася перемогою «Сибіру» в овертаймі з рахунком 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 1:0). Закинутими шайбами у складі переможців відзначився Олег Губін (на 57-й і 64-й хвилинах), у суперника відзначився Сергій Широков (40).

Перед початком зустрічі відбулася урочиста церемонія, в ході якої до новосибірським уболівальникам звернулися губернатор області Володимир Городецький, президент Міжнародної федерації хокею (IIHF) Рене Фазель і президент КХЛ Дмитро Чернишенко. Зокрема, Городецький закликав хокеїстів «Сибіру» продемонструвати глядачам і високим гостям свою фірмову гру і справжній сибірський характер.

Перший період не приніс закинутих шайб, хоча команди тричі (два рази — «Сибір», один — «Авангард») отримували чисельну перевагу. Омичи завдали одинадцять кидків по воротах Олександра Салака в першому періоді, але цілі ні один не досяг. Можливо, «Авангарду» не вистачало точності який пропускав зустріч через травми кращого снайпера і бомбардира команди Володимира Соботки.

Другий період, здавалося, теж завершиться без єдиного гола, але за п’ять секунд до кінця двадцятихвилинки ледь-ледь вискочив з штрафного боксу Сергій Широков замкнув передачу з-за воріт Мартіна Эрата — 0:1. «Сибір» на протязі всього третього періоду намагалася відігратися, але безуспішно. Лише на 57-й хвилині Олег Губін скористався помилкою шведського захисника «Авангарду» Йонаса Анелева і перевів гру в овертайм. У додатковий час Губін оформив дубль і приніс перемогу «Сибіру».

Наступний матч «Сибір» проведе у суботу в Москві проти ЦСКА, «Авангард» у неділю візьме московське «Динамо».