«Зеніт» обіграв «Валенсію» і забезпечив собі вихід у плей-офф ЛЧ

У матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів санкт-петербурзький «Зеніт» обіграв іспанську «Валенсію» з рахунком 2:0.Футбол. Лига чемпионов. Матч Зенит - Валенсия Футболісти санкт-петербурзького «Зеніту» обіграли іспанську «Валенсію» в матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Зустріч групи H, що пройшла в Санкт-Петербурзі, завершилася з рахунком 2:0 на користь господарів поля. Голи забили Олег Шатов (15-я хвилина) та Артем Дзюба (74), який наздогнав за кількістю голів (по 5) португальського нападаючого мадридського «Реала» Кріштіану Роналду, який забив у нинішньому розіграші турніру більше інших. На 80-й хвилині захисник «Валенсії» Рубен Везу отримав червону картку за фол «останньої надії».

Петербуржці набрали 15 очок в 5 матчах і гарантували собі вихід в плей-офф турніру з першого місця в групі. «Валенсія» (6 очок) йде на другому місці. На 2 очки від нього відстає бельгійський «Гент», у якого в запасі гра з французьким «Ліоном» (1 бал).

Свій заключний матч на груповому етапі Ліги чемпіонів петербуржці проведуть 9 грудня на виїзді проти «Гента».