ФК «Краснодар» переміг дортмундську «Боруссію»

Матч п’ятого туру групи С між футболістами «Краснодара» і «Боруссії» завершився з рахунком 1:0 на користь краснодарців.Футбол. Лига Европы. Матч Краснодар - Боруссия (Дортмунд) Футболісти «Краснодара» завдали поразки дортмундської «Боруссії» в домашньому матчі групового раунду Ліги Європи і гарантували собі вихід в плей-офф турніру.

Зустріч п’ятого туру групи С, яка відбулася в четвер в Краснодарі, завершилася перемогою господарів поля з рахунком 1:0. Єдиний гол на 2-ій хвилині з пенальті забив Павло Мамаєв.

Краснодарці у першій же атаці відкрили рахунок. Захисник гостей Матс Хуммельс на 30-й секунді матчу руками притримав Маурісіо Перейру в своїй штрафній і заробив пенальті для суперника. З 11-метрової позначки був точним Мамаєв. Футболісти «Боруссії» обрушили шквал атак на ворота «биків» і на 8-й хвилині цілком могли зрівняти рахунок. Адріан Рамос перекинув м’яч через воротаря «Краснодара», однак не влучив у порожні ворота — м’яч влучив у поперечину.

Гості володіли перевагою впродовж усього першого тайму, але так і не зуміли переграти Андрія Диканя, раз за разом рятував свою команду. Краснодарці відповідали швидкими контратаками, а на 57-й хвилині Арі з восьми метрів пробив поруч зі штангою, не зумівши потрапити в порожній кут воріт. Футболісти німецької команди продовжували тиснути, і на 75-й хвилині господарів поля врятувала лише поперечка після прицільного удару Генріха Мхітаряна.

Кінцівка зустрічі пройшла на половині поля «биків», які витримали натиск і зберегли переможний рахунок до фінального свистка. У заключному турі «Краснодар» 10 грудня зіграє в гостях з азербайджанської «Габалою».

«Краснодар» набрав 10 очок і піднявся на перше місце в групі С, достроково забезпечивши собі вихід в плей-офф. «Боруссія» (10) займає другу сходинку, а йде слідом ПАОКа три бали у чотирьох матчах. Грецька команда в четвер зіграє з «Габалою» (1 очко).