Росіянин Артем Окулов став чемпіоном світу з важкої атлетики

Артем Окулов виграв своє перше золото чемпіонату світу в категорії до 85 кг з результатом 391 кілограм (176 в ривку і 215 у поштовху). Третє місце в цій же категорії посів представник Росії Апті Аухадов.Россиянин Артем Окулов выиграл чемпионат мира по тяжелой атлетикеРосіянин Артем Окулов став чемпіоном світу з важкої атлетики у ваговій категорії до 85 кг, його співвітчизник Апті Аухадов завоював бронзову медаль.

У середу Окулов приніс російської збірної перше золото на турнірі. Результат росіянина — 391 кілограм (176 в ривку і 215 у поштовху). Другим став іранець Киануш Ростами — 387 (173+214). Бронзу завоював ще один представник Росії Апті Аухадов — 380 (168+212).

Для Окулова це золото стало першим на чемпіонатах світу, раніше на його рахунку були дві бронзи світових першостей. Для Аухадова ця медаль стала другою — в 2013 році він став чемпіоном.

Чемпіонат світу проходить в Х’юстоні (США) і завершиться 29 листопада.