ФК «Локомотив» програв лісабонському «Спортінгу» в матчі Ліги Європи

Матч групового етапу Ліги Європи між футболістами «Локомотива» і «Спортинга» завершився з рахунком 4:2 на користь команди з Лісабона.Футбольный мяч. Архивное фото
Московський футбольний клуб «Локомотив» зазнав поразки від лісабонського «Спортинга» в матчі групового етапу Ліги Європи.

Зустріч 5-го туру групи H, що пройшла в четвер у Москві, завершилася з рахунком 4:2 на користь гостей. У складі «Спортинга» голи забили Фреді Монтеро (на 20-й хвилині), Брайан Руїс (38), Желсон Мартінш (43) і Матеус Перейра (60). У «Локомотива» відзначилися Майкон (5) і Олексій Миранчук (86).

«Спортинг» почав гру з технічних позиційних атак і навіть загроз воротам «Локомотива», який їхав на матч на метро, але на 5-й хвилині атакуючий хавбек господарів Майкон втік в контратаці один на один з воротарем гостей і відкрив рахунок. Через 15 хвилин Рікарду Эшгайю, перебуваючи на правій бровці, не став шукати варіантів розіграшу в центрі, навісив на вынырнувшего з-за спин Яна Дюрицы і Тараса Михалика Фреді Монтеро, і колумбієць зрівняв рахунок.

Ще через 10 хвилин голом ледь не завершився розіграш у штрафному між Матеусом Перейрою і Желсоном Мартиншем. «Локо» спас Гілерме. А незабаром аналогічна комбінація завершилася тим, що Брайан Руїс граючись перекинув м’яч через російського голкіпера. Тут же костариканець змусив програти Дюрицу з Михаликом і «другий поверх», але удар нападника «Спортінга» головою прийшовся поруч зі штангою.

На 43-й хвилині Дюріца пішов пресингувати Брайана Руїса в момент прийому м’яча, але суперник зміг видати проникаючий пас на Желсона Мартінша, з боротьби з яким виключився Віталій Денисов. Вихід португальця на рандеву з Гілерме завершився третім голом. 2-й тайм почався з влучення м’яча в поперечину португальських воріт, а продовжився черговим провалом «Локо» і голом Матеуса Перейри після виходу один на один з Гілерме. Потім один м’яч відіграв Олексій Миранчук.

«Локомотив» з 8 очками займає друге місце в групі, лідирує турецький «Бешикташ» — 9 балів. На рахунку «Спортинга» 7 очок, «Скендербеу» — 3. У шостому турі Ліги Європи «Локомотив» 10 грудня зіграє з «Скендербеу».