«Хімки» програли «Баварії» в матчі групового етапу Євроліги

Зустріч завершилася перемогою «Баварії» з рахунком 81:70 (23:14, 19:16, 17:21, 22:19). Найрезультативнішим у складі гостей з 17 очками став Джон Брайант. У «Хімок» кращим був Джеймс Огастін (14 балів).Баскетбольный мяч Баскетболісти підмосковних «Хімок» зазнали поразки від німецької «Баварії» у матчі сьомого туру першого групового етапу Євроліги.

Зустріч, що пройшла в четвер в московському палаці спорту «Динамо» в Крилатському, завершилася перемогою «Баварії» з рахунком 81:70 (23:14, 19:16, 17:21, 22:19). Найрезультативнішим у складі гостей з 17 очками став Джон Брайант. У «Хімок» кращим був Джеймс Огастін (14 балів). Для команди Рімаса Куртинайтиса ця поразка стала третьою в поточному сезоні Євроліги (дві поразки химчанам завдала саме «Баварія»).

«Хімкам» вдалося набрати свої перші очки в матчі лише після закінчення трьох хвилин, коли німці створили собі перевагу в п’ять балів. Тим не менш два влучних триочкових за 45 секунд допомогли господарям ненадовго вийти вперед. Надалі підмосковні баскетболісти почали допускати помилки в атаках, які вони змушені були завершувати дальніми кидками. У першій чверті все окуляри з гри химчанами були набрані лише завдяки влучаннями з-за дуги.

Друга 10-хвилинка проходила за схожим сценарієм: господарі часто не знали, як довести атаки до логічного завершення, а «Баварія» свої окуляри впевнено набирала. На велику перерву з солідною перевагою пішли гості — 42:30.

Химчане у третій чверті почали діяти уважніше, однак скорочувати різницю в рахунку виходило з трудом: перед вирішальним відрізком «Баварія» вигравала 9 очок. Німці діяли дуже дисципліновано і не дозволили супернику наблизитися в рахунку. Організувати фінальний штурм «Хімкам» не вдалося.

У наступному матчі «Хімки» 4 грудня на виїзді зіграють з сербською «Црвеною Звєздою».