Баскетболісти ЦСКА обіграли «Динамо» (Сассарі) в матчі етапу Євроліги

Зустріч, що пройшла в п’ятницю в столичному УСК ЦСКА, завершилася перемогою армійців з рахунком 93:87 (25:26, 25:19, 20:13, 23:29).Баскетбольный мяч. Архивное фото Баскетболісти московського ЦСКА добилися перемоги над «Динамо» з італійського Сассарі в матчі сьомого туру групового етапу Євроліги.

Зустріч, що пройшла в п’ятницю в столичному УСК ЦСКА, завершилася перемогою армійців з рахунком 93:87 (25:26, 25:19, 20:13, 23:29). Найрезультативнішим у складі «червоно-синіх» став Мілош Теодосич (21 очко). У «Динамо» найбільше набрав Девід Логан (21 очко). Для команди Дімітріса Итудиса, яка після перемоги ще в минулому виїзному матчі Євроліги над тель-авівським «Маккабі» гарантувала собі місце в Топ-16, цей тріумф став шостим при єдиному домашньому поразку від іспанської «Уникахи» (78:86). «Динамо» ж не знає радості перемог у цьому сезоні Євроліги.

Гості вийшли на паркет без вантажу відповідальності, що позитивно позначалося на діях клубу. Італійці довгий час нав’язували армійцям боротьбу і навіть виграли першу чверть. «Динамо» також вистачило ще де-то на сім хвилин другого відрізку, коли гра йшла практично очко в очко, після чого ЦСКА почав весь час лідирувати. При цьому треба відзначити, що армійці не включилися на максимум. У підсумку на велику перерву ЦСКА пішов в ролі лідера — 50:45.

У третій 10-хвилинці господарі, нарешті, почали відриватися у рахунку, діючи часто досить ефектно, хоча і гості по можливості намагалися грати для глядача. Різниця в рахунку перед початком фінальної чверті складала 12 очок. При досить спокійно поточному ході гри гості за три з половиною хвилини до сирени несподівано зрівняли рахунок, змусивши армійців рухатися, але безглузді помилки в атаці ледь не дозволили гостям створити сенсацію, оскільки рівно за хвилину до кінця матчу рахунок був рівним.

Однак точне попадання в одній з останніх атак армійця Мілоша Теодосича з триочкової дуги врятувало ЦСКА від неприємностей. Прогнозованою легкої перемоги на класі не сталося, хоча з дій армійцям було помітно, що саме на неї вони й розраховували.

У наступному матчі Євроліги ЦСКА 3 грудня на виїзді зіграє з німецьким «Бамбергом», а «Динамо» в цей же день прийме Маккабі.