Росіяни завоювали два золота на чемпіонаті світу зі стрибків на батуті

Олександр Зебров, Одинцов Олександр і Михайло Заломін взяли вищі нагороди в командних змаганнях на подвійному міні-трампа, набравши 117,700 очок.Прыжки на батуте. Архивное фото Російські спортсмени вибороли дві золотих та дві бронзових медалі на чемпіонаті світу зі стрибків на батуті, який проходить у данському Оденсе.

Росіяни Олександр Зебров, Одинцов Олександр і Михайло Заломін завоювали золото в командних змаганнях на подвійному міні-трампа, набравши 117,700 очок. Друге місце поділили представники США і Канади (за 109,300).

Ще одне золото в командних змаганнях вибороли росіяни Дмитро Ушаков, Сергій Азарян та Андрій Юдін, набрали у фіналі 178,065 бали. Друге місце посіли представники Китаю (178,025), третіми стали спортсмени з Білорусії (172,585).

У жіночих командних змаганнях росіянки Ганна Коробейникова, Наталія Парахіна і Вікторія Даниленко стали бронзовими призерами з результатом 100,500 бали. Перемогла команда Китаю (103,500), срібло у команди Великобританії (103,000).

Ще одну бронзову медаль росіянки Ганна Корнетская, Яна Павлова і Надія Глібова вибороли у змаганнях на акробатичній доріжці, показавши результат 159,765 бали. Золото завоювали представниці Китаю (165,235), друге місце посіла команда Білорусі (160,090).