ЦСКА обіграв «Сибір» і повернувся на перше місце в чемпіонаті КХЛ

Гра закінчилася з рахунком 3:1. Шайби у складі переможців забили Олександр Радулов, Євген Коротков і Богдан Киселевич, у «Сибіру» відзначився Максим Пустунів.Игроки ЦСКА в матче КХЛ. Архивное фото Хокеїсти московського ЦСКА здобули перемогу над новосибірської «Сибіром» в матчі регулярного чемпіонату КХЛ і повернулися на перше місце в турнірній таблиці.

Зустріч, що пройшла в льодовому палаці ЦСКА, завершилася з рахунком 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) на користь армійців. Голи у складі переможців забили Олександр Радулов (3-я хвилина), Євген Коротков (5) і Богдан Киселевич (44), у «Сибіру» відзначився Максим Пустунів (26). Враховуючи поразку ярославського «Локомотива» у матчі проти СКА із Санкт-Петербурга, команда Дмитра Квартальнова, набравши 74 очки, повернула собі першу сходинку у конференції та чемпіонаті КХЛ в цілому.

Незважаючи на три перемоги поспіль, Квартальнов продовжує жорстку ротацію складу, тасуючи ланки кожну гру. В суботу в першій ланці армійців у зв’язці з Радуловым вийшов Дмитро Кугрышев, чого раніше не траплялося. Можливо, справа була в тому, що Кугрышев влітку перейшов з «Сибіру», і зі своїм колишнім клубом повинен був грати за двох.

Нова зв’язка спрацювала вже на третій хвилині, хоча гол вийшов курйозним. Шайба потрапила в ногу арбітру Денису Бондарю, і відскочила до Радулову, якому залишалося влучити у порожній кут. Через три хвилини другу шайбу закинув Коротков, і гості остаточно зникли. За період ЦСКА кинув по чужих воротах 19 разів — майже в три рази більше за суперника.

Єдиний, хто бився з ЦСКА всі 60 хвилин — форвард Пустунів. Він міг забити ще в першому періоді, але зробив це тільки після перерви. Примітно, що Пустунів відзначився вперше з 16 вересня. «Сибір» цілком могла відігратися, але в потрібний момент ЦСКА знову виручив голкіпер Ілля Сорокін. У третьому періоді підключення захисника Киселевича до атаки принесло армійцям третій гол, який зняв питання про переможця.

Для хокеїстів московського клубу ця перемога стала четвертою поспіль. Наступний матч ЦСКА проведе 30 листопада вдома проти новокузнецького «Металурга». «Сибір» в той же день зіграє в Череповці місцевій «Северсталью».