ФК «Зеніт» вперше з 2008 року крупно програв в ЧР, поступившись «Тереку»

Зустріч, що пройшла в суботу на «Ахмат Арені» в Грозному, закінчилася з рахунком 4:1 на користь господарів. У складі «Терека» по дублю оформили Магомед Митришев (32-а, 55-а хвилини) і Мацей Рибус (42-а, 87-я). У «Зеніта» гол на рахунку Халка (54-я).Футбол. РФПЛ. Матч Терек - ЗенитГрозненський «Терек» розгромив петербурзький «Зеніт» у матчі 17-го туру чемпіонату Росії з футболу.

Зустріч, що пройшла в суботу на «Ахмат Арені» в Грозному, закінчилася з рахунком 4:1 на користь господарів. У складі «Терека» по дублю оформили Магомед Митришев (32-а, 55-а хвилини) і Мацей Рибус (42-а, 87-я). У «Зеніта» гол на рахунку Халка (54-я).

На 73-й хвилині у «Зеніту» був вилучений Олексій Євсєєв, який на 64-й хвилині замінив Олега Шатова.

Останній раз «Зеніт» крупно програвав у чемпіонаті Росії 10 серпня 2008 року в гостьовому матчі з казанським «Рубіном» (1:4). З урахуванням всіх турнірів останнє велике поразка петербуржців відбулося 11 грудня 2013 року у зустрічі групового етапу Ліги чемпіонів з австрійською «Аустрією» (1:4).

«Зеніт», що залишився на четвертому місці в турнірній таблиці чемпіонату Росії з 29 очками, наступний матч проведе 3 грудня на своєму полі з «Уфою». «Терек», який піднявся на п’яте місце з 27 балами, в цей же день в гостях зіграє з саранської «Мордовією».