Росія стала другою у командному заліку на ЧС з важкої атлетики

Збірна Росії на світовій першості в Х’юстоні завоювала 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі і забезпечила собі максимальну квоту на Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро.Чемпионка мира по тяжелой атлетике Татьяна Каширина во время тренировки в спортзале. Архивное фотоЗбірна Росії з важкої атлетики посіла друге місце в загальнокомандному медальному заліку на чемпіонаті світу в Х’юстоні (США).

Світова першість проходила з 21 по 28 листопада. За його підсумками збірна Росії стала другою в загальнокомандному заліку, завоювавши 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові медалі, і забезпечила собі максимальну квоту на Олімпійські ігри 2016 року в Ріо-де-Жанейро. Перше місце зайняла збірна Китаю — 6 золотих, 4 срібні нагороди, третє — команда Казахстану (2 золота, 2 срібла та 1 бронза).

У чоловіків російські важкоатлети в командному заліку стали першими — 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзова медаль. Нагороду вищої проби збірної Росії принесли Олексій Ловчев (у ваговій категорії понад 105 кг) та Артем Окулов (до 85 кг). Срібло завоювали Олег Чен (до 69 кг) і Давид Беджанян (до 105 кг). Володарем «бронзи» став Апті Аухадов (до 85 кг).

Серед жінок команда Росії стала другою — 1 золото, 1 срібло та 2 бронзи. Золото завоювала Тетяна Каширіна (понад 75 кг), срібло — Тіма Туриева (до 63 кг), бронзу — Анастасія Романова (до 69 кг) та Ольга Зубова (до 75 кг).