ФК «Локомотив» зіграв внічию з «Динамо» у матчі чемпіонату Росії

«Динамо» уникнуло поразки, завдяки голу Віталія Дьякова на 92-й хвилині. Зустріч, що пройшла в Хімках, завершилася з рахунком 2:2.Футбол. РФПЛ. Матч Локомотив - Динамо. Архивное фото «Локомотив» зіграв внічию з «Динамо» у московському дербі в рамках 17-го туру чемпіонату Росії з футболу.

Зустріч, що пройшла в понеділок в Хімках, завершилася з рахунком 2:2. У складі гостей голи забили Олександр Самедов (на 49-й хвилині) і Майкон (79). У «Динамо» обидва рази відзначився Віталій Дяків (35, 92), забивши перший гол з пенальті.

«Локомотив» набрав 31 очко, клуб йде на третьому місці в турнірній таблиці чемпіонату. У «Динамо» 20 балів, команда піднялася на 9-ту сходинку.

Наступний матч залізничники проведуть 4 грудня в Москві з «Уралом» з Єкатеринбурга, «Динамо» в той же день прийме махачкалінський «Анжі».