ФК «Рубін» зіграв внічию зі «Спартаком» в 17-му турі ЧР

Зустріч пройшла на «Казань Арені» в Казані і закінчилася з рахунком 2:2. Соломон Кверквелия забив гол у компенсований час і тим самим допоміг «Рубіну» уникнути поразки.Футбол. РФПЛ. Матч Спартак - Рубин. Архивное фото Казанський «Рубін» завдяки голу в компенсований час другого тайму зіграв внічию з московським «Спартаком» у матчі 17-го туру чемпіонату Росії з футболу.

Зустріч, що пройшла на «Казань Арені» в Казані, закінчилася з рахунком 2:2. Зе Луїш вивів «Спартак» вперед на 51-й хвилині. На 70-й хвилині Марко Девіч відновив рівність в рахунку, але вже через чотири хвилини Квінсі Промес з пенальті повернув «червоно-білим» лідерство. Остаточний результат у компенсований час другого тайму встановив Соломон Кверквелия.

«Спартак», який займає п’яте місце в турнірній таблиці з 27 очками, наступний матч проведе 4 грудня на своєму полі з самарськими «Крилами Рад». «Рубін», що розташовується на дев’ятій сходинці з 20 балами, в цей же день в гостях зіграє з «Ростовом».