«Хімки» поступилися БК «Фенербахче» в матчі групового турніру Євроліги

Зустріч десятого туру закінчилася з рахунком 70:68 (24:26, 15:13, 11:10, 20:19) на користь гостей. Найрезультативнішими у складі «Хімок» стали Тайріз Райс (19 очок) та Олексій Швед (16). У «Фенербахче» 19 балів на рахунку Яна Веселі.Баскетбол. Евролига. Матч Химки - Фенербахче Підмосковні «Хімки» програли турецькому «Фенербахче» в заключному матчі групового турніру баскетбольної Євроліги.

Зустріч десятого туру, що відбулася в четвер у Хімках, закінчилася з рахунком 70:68 (24:26, 15:13, 11:10, 20:19) на користь гостей. Найрезультативнішими у складі «Хімок» стали Тайріз Райс (19 очок) та Олексій Швед (16). У «Фенербахче» 19 балів на рахунку Яна Веселі.

Баскетболісти «Хімок» спочатку незвично нервували, зробивши чотири втрати в перших п’яти атаках, правда, і гості не дуже вдало атакували з дистанції, чого не скажеш про Райсе, набрав 9 очок за 5 хвилин. Усього американець з чорногорським паспортом заробив 15 очок за першу чверть. Тут ще й Олексій Швед двічі влучив з-за дуги, але гості ніяк не хотіли відставати і пішли на перерву, поступаючись «-2». У другому відрізку «Хімкам» вдався непоганий ривок, коли на майданчику перебувала легка п’ятірка.

Господарі грамотно розігрували м’яч, віддаючи його на периметр вільного гравця, і незабаром розрив досяг вже семи очок, а тренер гостей Желько Обрадовіч вперше взяв тайм-аут. Тут своє вагоме слово сказали «великі» турецького клубу Экпе Удо і Ян Веселі, який потужним данком зрівняв рахунок за сім секунд до великої перерви. Другу половину активніше почали гості, які після дальнього потрапляння Богдана Богдановича повели з перевагою у 4 очки, тоді як приціл у хімчан помітно збився. Набравши за чверть всього 10 очок, господарі перед останньою десятиминуткой відставали на один бал.

Веселі задав тон заключній чверті своїм черговим кидком зверху, але йому тут же відповіли Марко Тодорович і Джеймс Огастін, що накрив кидок Костаса Слукаса. Гра пішла, що називається, «від ножа», і кожна атака давалася командам з боєм. Знову на допомогу господарям прийшли далекі попадання Шведа, яких за матч набралося п’ять. Але в кінцівці турки все ж були точнішими і вдруге здобули перемогу над «жовто-синіми».

Таким чином, «Фенербахче» вийшов у топ-16 з першого місця в групі А, а місце «Хімок», також забезпечили собі участь у наступному раунді, визначиться пізніше після матчів «Реал» — «Страсбур» і «Црвена Звезда» — «Баварія». Перший тур топ-16 запланований на 29-30 грудня.