«Барселона» розгромила «Рівер Плейт» і виграла клубний ЧС з футболу

У клубному чемпіонаті світу беруть участь чемпіони головних клубних турнірів входять до ФІФА конфедерацій, а також переможець національної першості країни-господарки турніру. Барселона здобула цей титул третій раз.Барселона выиграла клубный ЧМ по футболу, 20 декабря 2015 Іспанська «Барселона» здобула перемогу над аргентинським «Рівер Плейт» і виграла клубний чемпіонат світу з футболу, який проходив в Японії.

Фінальна зустріч турніру, яка пройшла в Йокогамі, закінчилася з рахунком 3:0 на користь каталонців, у складі яких відзначилися Ліонель Мессі (36-я хвилина) і Луїс Суарес (49, 68).

Японський «Санфречче Хіросіма» переміг китайський «Гуанчжоу Евергранд» в матчі за третє місце — 2:1.

«Барселона» втретє завоювала титул на клубному чемпіонаті світу, в якому беруть участь чемпіони головних клубних турнірів входять до ФІФА конфедерацій, а також переможець національної першості країни-господарки турніру.