«Челсі» зіграв внічию з «Уотфордом» під керівництвом Хіддінка

У складі господарів дубль оформив Дієго Коста (33-а і 66-а хвилини), у гостей відзначилися Трой Діні (42-я, з пенальті) і Одіон Ігало (56-я). Оскар з «Челсі» не реалізував пенальті на 80-й хвилині.Вратарь Челси Тибо Куртуа. Архивное фото Лондонський футбольний клуб «Челсі» не зміг здобути перемогу над «Уотфордом» у першому матчі під керівництвом Гуса Хіддінка, який змінив Жозе Моурінью на посту головного тренера команди.

Зустріч 18-го туру англійської прем’єр-ліги, що пройшла в Лондоні, завершилася з рахунком 2:2. У складі господарів дубль оформив Дієго Коста (33-а і 66-а хвилини), у гостей відзначилися Трой Діні (42-я, з пенальті) і Одіон Ігало (56-я). Оскар з «Челсі» не реалізував пенальті на 80-й хвилині.

В минулому матчі з «Сандерлендом» (3:1) «синіми» керував Стів Холланд, Хіддінк дивився гру з трибуни.

«Челсі» 17 грудня оголосив про розірвання контракту з Моурінью. Через два дні клуб повідомив, що до кінця сезону обов’язки головного тренера буде виконувати Хіддінк.