«Салават Юлаєв» в овертаймі обіграв СКА в матчі чемпіонату КХЛ

В основний час на гол Артема Чернова (36-я хвилина) СКА відповів шайбою Стіва Мозеса (48-я). Перемогу «Салават Юлаєв» приніс Енвер Лісін (64-я).Главный тренер Салавата Юлаева Владимир Юрзинов. Архивное фото Уфимський хокейний клуб «Салават Юлаєв» в овертаймі вирвав перемогу у матчі регулярного чемпіонату КХЛ проти санкт-петербурзького СКА.

Зустріч в Уфі закінчилася з рахунком 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) на користь господарів. В основний час на гол Артема Чернова (36-я хвилина) СКА відповів шайбою Стіва Мозеса (48-я). Перемогу «Салават Юлаєв» приніс Енвер Лісін (64-я).

«Салават Юлаєв» наступний матч проведе 28 грудня на своєму льоду з підмосковним «Витязем». СКА 4 січня в гостях зіграє з московським «Динамо».