Збірна Росії по буллітам обіграла чехів у матчі молодіжного ЧС

Зустріч збірних Росії і Чехії в основний час закінчилася з рахунком 1:1. В серії буллітів точнішими виявилися російський хокеїсти. Переможна шайба на рахунку Максима Лазарєва.Шайба. Архивное фото Хокеїсти молодіжної (гравці до 20 років) збірної Росії в серії булітів взяли верх над однолітками з Чехії в стартовому матчі на груповому етапі чемпіонату світу, який проходить у Фінляндії.

Зустріч в Гельсінкі завершився з рахунком 2:1 (0:0, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) на користь збірної Росії. В основний час на гол Міхаеля Шпачека (34-я хвилина) росіяни відповіли шайбою Артура Лаути (50-а). В овертаймі командам не вдалося вразити ворота один одного, а в серії буллітів точнішими виявилися російські хокеїсти. Переможний кидок виконав Максим Лазарєв.

Команди почали в невисокому темпі, розбудити гру спробував чеський захисник Якуб Зборил, отримав вилучення до кінця гри. З п’яти отриманих для гри в більшості хвилин росіяни тільки три зіграли, маючи перевагу – виною тому видалення захисника Сергія Бойкова. В кінці періоду Олександр Полунін не реалізував стовідсотковий момент, не влучивши у порожні ворота.

На початку другого періоду збірна Росії створила ще кілька моментів – Павло Красковський кинув з близької відстані влучив у поперечину. Здавалося б, ініціатива перейшла до команди Валерія Брагіна, але ще одне вилучення стало причиною того, що чехи відкрили рахунок. Тільки судді одразу ж скасували гол за перебування чеського хокеїста в площі воріт. Правда, через кілька хвилин Шпачек все-таки відзначився, реалізувавши булліт.

Темп гри не змінився і в третьому відрізку, але росіяни змогли відігратися: Радель Фазлеев зупинив шайбу на синій лінії, обіграв суперника і накинув на п’ятак, де був Лаута – 1:1. Овертайм матчу переможця не виявив, а в серії буллітів кидок Лазарєва приніс перемогу збірній Росії.

Наступний матч на турнірі росіяни проведуть 28 грудня з господарями турніру фінами. Чехи в цей же день зіграють з однолітками з Словаччини.