«Локомотив» переграв «Сибір», закинувши дві шайби

Голами у складі «Локомотива» відзначилися Петрі Контіола (10-я хвилина) і Денис Мосалев (20). Голкіпер залізничників Олексій Мурыгин оновив власний рекорд по «сухих» матчів у регулярному сезоні КХЛ.Шайба Ярославський «Локомотив» завдав поразки новосибірської «Сибіру», а голкіпер залізничників Олексій Мурыгин оновив власний рекорд по «сухих» матчів у регулярному чемпіонаті КХЛ.

Гра, що пройшла в неділю в Ярославлі, закінчилася з рахунком 2:0 (2:0, 0:0, 0:0) на користь господарів. Голами у складі «Локомотива» відзначилися Петрі Контіола (10-я хвилина) і Денис Мосалев (20). Мурыгин відбив 16 кидків, в 11-й раз в сезоні зберігши свої ворота в недоторканності.

«Локомотив» здобув п’яту перемогу поспіль, наступний матч проведе 29 грудня на своєму льоду з новокузнєцьким «Металургом». «Сибір» в цей же день на виїзді зіграє з «Сочі».