Магнітогорський «Металург» обіграв московське «Динамо» в матчі КХЛ

Зустріч, що пройшла в понеділок в Магнітогорську, завершилася з рахунком 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) на користь «Металурга». У складі переможців шайби закинули Войтек Вольський (на 1-й хвилині) і Данис Заріпов (46).Хоккей на льду. Архивное фото. Магнітогорський «Металург» здобув перемогу над московським «Динамо» в матчі регулярного чемпіонату КХЛ.

Зустріч, що пройшла в понеділок в Магнітогорську, завершилася з рахунком 2:1 (1:1, 0:0, 1:0) на користь господарів. У складі переможців шайби закинули Войтек Вольський (на 1-й хвилині) і Данис Заріпов (46). У гостей відзначився Володимир Брюквин (13).

У наступному матчі «Металург» 4 січня зіграє в гостях з хабаровським «Амуром», в цей же день «Динамо» прийме санкт-петербурзький СКА.