Збірна Росії з хокею перемогла команду Фінляндії на МЧМ

Зустріч завершилася з рахунком 6:4 на користь російських хокеїстів. У наступному матчі турніру збірна Росії зіграє з командою Білорусі.Шайба Молодіжна збірна Росії з хокею (гравці до 20 років) здобула перемогу над однолітками з Фінляндії в матчі групового етапу чемпіонату світу, який проходить у Гельсінкі.

Зустріч групи B, що відбулася в понеділок, завершилася з рахунком 6:4 (1:2, 4:1, 1:1) на користь росіян. У складі збірної Росії шайби закинули Кирило Примх (на 7-й хвилині), Андрій Свєтлаков (29), Павло Красковський (33), Владислав Каменєв (36), Олександр Полунін (37) і Радель Фазлеев (54). У фінів відзначилися Себастьян Агв (5), Патрік Лайні (19) і Алексі Саарела (21, 42).

Збірна Росії почала другий матч на турнірі не дуже впевнено, віддавши ініціативу супернику. В результаті фіни відкрили рахунок – Агв вдало зіграв на добиванні. Вже через дві хвилини росіяни реалізували більшість, відзначився Примх. Фіни продовжили тиснути і знову вийшли вперед наприкінці періоду, а в самому початку другої третини збільшили свою перевагу – 3:1. Команда Юки Ялонена грала впевнено і домінувала на льоду.

На старті другого періоду росіяни заробили три вилучення, і коли фіни втретє грали в більшості, Єгор Коршков поборовся на вході в зону і виклав шайбу на ключку Светлакову – 2:3. Цей гол перевернув хід матчу, а росіяни до кінця періоду вразили ворота суперника ще тричі, причому двічі зробили це в більшості.

Як тільки почалася заключна двадцятихвилинка, фіни заштовхали четверту шайбу у ворота Олександра Георгієва і скоротили відставання до мінімуму – 4:5. Потім пішла нервова гра, але за шість хвилин до кінця третього періоду Фазлеев переграв в ближньому бою фінського голкіпера і зняв всі питання про переможця – 6:4. Наприкінці фіни грали грубо і всіляко намагалися травмувати російських хокеїстів.

У наступному матчі турніру збірна Росії, яка здобула дві перемоги в двох зустрічах, 29 грудня зіграє з командою Білорусі.