Баскетболісти «Хімок» обіграли ЦСКА в стартовому матчі топ-16 Євроліги

Зустріч у палаці спорту «Динамо» закінчилася з рахунком 91:89 на користь «Хімок». У складі підмосковного клубу відзначилися Олексій Швед і Тайріз Райс.Баскетбол. Единая Лига ВТБ. Матч Химки - ЦСКА. Архивное фотоПідмосковні «Хімки» завдали поразки московському ЦСКА в стартовому матчі раунду топ-16 баскетбольної Євроліги.

Зустріч, що відбулася у вівторок у палаці спорту «Динамо» в Крилатському, закінчилася з рахунком 91:89 (21:29, 20:22, 28:20, 22:18) на користь хімчан. Найрезультативнішими у складі «Хімок» стали Олексій Швед (28 очок) і Тайріз Райс (22). У ЦСКА, який зазнав лише другої поразки в цьому сезоні Євроліги, 20 балів на рахунку Нандо де Коло.

Вісім очок поспіль наприкінці чверті подарували «жовто-синім», надію, але тут зашкутильгав Девіс і раніше часу відправився в роздягальню. На велику перерву армійці пішли, ведучи все ті ж 10 очок після наддалекого потрапляння Кору Хіггінса разом з сиреною. На другу половину химчане вийшли гранично сконцентрованими і швидко наблизилися на відстань одного кидка. Райс першим розміняв 20 забитих очок, а незабаром до нього приєднався і Швед, але «гармата» Теодосича також працювала без збоїв, і вийти вперед «Хімкам» не вдавалося.

Заключний відрізок розпочався з влучного кидка Петтері Копонена, який вперше з першої чверті рахунок зрівняв, а незабаром Зоран Драгіч своїм першим попаданням з гри вивів господарів вперед. Тут ще і ЦСКА зазнав першу втрату, після того як Кайл Хайнс відправився в роздягальню в результаті невдалого падіння. Правда, і центровий «Хімок» Дмитро Соколов незабаром отримав п’ятий фол, а пізніше до нього приєднався і Сергій Моня. У напруженій кінцівці героєм став Швед, який спочатку змастив два штрафних, але у вирішальній атаці забив із середньої дистанції за секунду до фінальної сирени.

У другому турі підмосковний клуб зіграє 7 січня на виїзді проти іспанської «Барселони», а армійці в цей же день приймуть на своєму майданчику мадридський «Реал».