Хокеїсти молодіжної збірної Росії перемогли команду Білорусі на МЧМ

Зустріч завершилася з рахунком 4:1 на користь російських хокеїстів, які гарантували собі участь у чвертьфіналі турніру. У заключному матчі групового етапу збірна Росії зіграє з командою Словаччини.Игроки молодежной сборной России на чемпионате мира по хоккею. Архивное фотоМолодіжна збірна Росії з хокею (гравці не старше 20 років) перемогла команду Білорусі в матчі групового етапу чемпіонату світу, що проходить в Гельсінкі, і гарантувала собі участь у чвертьфіналі турніру.

Зустріч групи B, що пройшла у вівторок, завершилася з рахунком 4:1 (3:0, 0:0, 1:1) на користь команди Валерія Брагіна. У складі збірної Росії шайби закинули Максим Лазарєв (на 11-й хвилині), Олександр Полунін (16, 48) і Владислав Каменєв (19). У білорусів відзначився Олексій Паценкин (47).

Як і планувалося, місце у воротах збірної Росії в третій зустрічі турніру посів Ілля Самсонов, для якого цей матч став дебютним на молодіжних чемпіонатах світу. Збірна Росії за традицією віддала ініціативу в перші хвилини зустрічі супернику і лише потім вкотилася в гру. Знову ударно працювали бригади більшості — спочатку закинула шайбу перша бригада на чолі з центрфорвардом Каменевим, а потім більшість реалізувало «ярославське» ланка — відзначився Полунін. В кінці першого періоду Каменєв зробив рахунок 3:0.

Другий відрізок гри не був багатий на події – збірна Росії продовжувала атакувати в тренувальному темпі, часом білорусів виручав голкіпер Владислав Вербицький. Особливо старався форвард росіян Євген Свєчніков, який ще не зміг набрати очок на цьому турнірі.

На початку третього періоду Лазарєв не використав чудову можливість зробити дубль, а через пару хвилин Паценкин скоротив відставання своєї команди в рахунку. Шайба білорусів розлютила збірну Росії, і через півтори хвилини Полунін оформив дубль – 4:1.

Росіяни здобули три перемоги в трьох матчах і вже не опустяться нижче четвертого місця в групі, що дає право зіграти в плей-офф турніру. У заключному матчі групового етапу збірна Росії 31 грудня зіграє з командою Словаччини.