Російські хокеїсти посіли перше місце в групі на молодіжному ЧС

bb620889175038198e351c4a834e2b73

Зустріч групи на молодіжному чемпіонаті світу, що пройшла в Гельсінкі, завершилася з рахунком 2:1 на користь росіян. Російська команда набрала 11 очок у чотирьох матчах і зайняла перше місце в групі.Хоккей на льду. Архивное фотоМолодіжна збірна Росії з хокею завдала поразки команді Словаччини і зайняла перше місце в групі на молодіжному чемпіонаті світу, який проходить у Фінляндії.

Зустріч групи В, що пройшла в Гельсінкі, завершилася з рахунком 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) на користь росіян, у складі яких шайби закинули Артур Лаута (16-я хвилина) і Єгор Риков (30-я), у словаків відзначився Крістіан Ярош (36-я).

Цей матч нічого не вирішував для збірної Словаччини, яка в будь-якому разі залишиться четвертою в групі і зіграє у чвертьфіналі зі шведами. Вперше на турнірі збірна Росії активно почала грати з перших хвилин, не віддаючи ініціативу супернику. Відкрити рахунок в матчі зусиллями вдалося четвертої трійки нападу: Олександр Микулович кинув від синьої лінії, а Лаута прошив Адама Хуску – 1:0. Єдиним неприємним моментом стали видалення: тричі команда Валерія Брагіна грала в меншості в першому періоді.

В середині матчу Риков після затяжної атаки розстріляв порожні ворота словацької збірної. Незабаром з’явився перший шанс для гри в більшості, але в цей день спецбригади не діяли найкращим чином, та й до того ж команда видалялася при чисельній перевазі. Словаки відіграли одну шайбу, Матуш Сукел виграв вкидання, а Ярош тут же відразу кинув – 2:1.

Третій період команди провели в тому ж ритмі, що і попередню частину матчу. Росіяни продовжували створювати моменти, але і продовжували видалятися. В кінці матчу збірна Росії могла збільшити перевагу при грі в більшості, але в цій зустрічі гра в цьому компоненті не виходила.

Збірна Росії набрала 11 очок у чотирьох матчах, словаки (3) четверті. В останньому матчі в групі зіграють збірні Чехії (7) і Фінляндії (6).