Збірна Данії буде суперником росіян у чвертьфіналі МЧМ з хокею

1300bfad0293e8373c05e8361784f72a

Зустріч групи А в Хельсінкі, закінчилася з рахунком 4:1 на користь збірної США. Таким чином, команда Данії з трьома очками посіла четверте місце в групі А збірна Росії раніше перемогла в групі Ст.Хоккей. Архивное фото. Молодіжна збірна Данії з хокею поступилася команді США і стала суперником збірної Росії у чвертьфіналі проходить у Фінляндії чемпіонату світу.

Зустріч групи А, що пройшла в Гельсінкі, закінчилася з рахунком 4:1 (1:1, 1:0, 2:0) на користь американців, у яких шайби закинули Остон Меттьюс (18-я хвилина), Сонні Мілано (25), Колін Уайт (46) і Андерс Бьорк (48), у данців на 11-й відзначився Матіас Лассен.

Збірна Данії з трьома очками посіла четверте місце в групі А збірна Росії перемогла в групі Ст.